אבן טבעית לריצוף שבילים וגינות

אבן טבעית לריצוף שבילים וגינות הינה בחירה פופולרית ביותר בישראל ובעולם כולו. ריצוף בשיטה זו מקנה אווירה ותחושה טבעיות מאוד, וניתן לרצף בעזרת אבן טבעית חצרות של בתים פרטיים, חצרות משרדי בוטיק ועוד.

קרא עוד

קירות חוץ -חיפוי באבן

חיפוי אבן טבעית  - מידע על חיפוי קירות חיצוניים באבן טבעית

שיטות חיפוי

כאמור, ישנם מספר שיטות להנחת האריחים על הקיר.  לבנים אשר עוביים 5 ס"מ ומעלה ייושמו שיטת הבנייה ואילו בריקם אשר עוביים 3 ס"מ ואף פחות ניתן להניח בהדבקה.

כלומר, שיטת הבניה וההדבקה קשורה גם לעובי האבן וגם לאופן הבנייה של בעל המקצוע.

 

אבן לחיפוי של קירות חיצוניים - לאתר ליחצו כאן

קרא עוד

חיפוי קירות חיצוניים

אחד מסימני ההיכר הבולטים במיוחד בבניה מודרנית הוא קירות חוץ המחופים באבן טבעית. חיפוי קירות חיצוניים באבן טבעית מעניק לכל מבנה מראה מרהיב וייחודי המשתלב בנוף בהרמוניה מושלמת ובנוסף מסייע בבידוד מחום, קור ורטיבות, זאת בזכות תכונותיה הטבעיים של האבן.

 

אבן לחיפוי קירות חיצוניים - ליחצו כאן

קרא עוד

ריצוף בטון מוחלק

הטרנד החם כיום בעולם עיצוב בתי היוקרה הוא הבטון המוחלק. ריצוף בטון מוחלק מתאים למפעלי תעשייה, למבנים מסחריים בכל גודל, למוסדות גדולים ובשנים האחרונות נחשב לפופולארי גם בתחום עיצוב הבית והגינה. רצפת בטון מוחלק מציעה עמידות גבוהה בפני כתמים והתפתחות סדקים, וניתן לבחור מתוך קשת רחבה של צבעים וגוונים בהתאם לפרויקט ודרישות הלקוח והאדריכל. כך לדוגמה ניתן לבחורבטון מוחלק בגוון טבעי המציע סגנון תעשייתי, יוקרתי וייחודי, בטון מלוטש במראה ייחודי ומרהיב, בטון בגוון לבן המעניק יוקרה רבה למבנה, וכאמור ניתן להוסיף פיגמנטים של צבע בשלל גוונים ולכן יש אינספור אפשרויות לבחירה.

קרא עוד

כל המידע על חיפוי קירות

חיפוי קירות הפך בשנים האחרונות לנושא מדובר ומוכר בכל עבודת שיפוצים. אם בעבר הכיסוי היחיד שהיו נותנים לקירות היה כיסוי של צבע, כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לכסות את הקירות בעזרת חיפויים שונים כמו אבן, זכוכית וכדומה ובכך להעניק לקיר מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מושך מבחינת עיצוב. יחד עם זאת, חיפוי לקירות הוא לא רק עניין עיצובי, לחיפוי הקירות יש יתרונות רבים נוספים, יתרונות אשר הופכים את החיפוי להרבה יותר פופולארי והופכים את העלויות הכרוכות בחיפוי להרבה יותר משתלמות וכדאיות.

 

אבן טבעית לחיפוי קירות חוץ - ליחצו כאן

קרא עוד

ריצוף הבית באבן טבעית איכותית

לריצוף הבית קיימת חשיבות גדולה במראהו הסופי היות והריצוף תופס חלק גדול משטחו של הבית. על מנת לקבל מראה יוקרתי יותר לבית ניתן לבחור במרצפות אבן יוקרתיות אשר יעשירו את מראה הבית ויתנו לו שדרוג משמעותי. באמצעות ריצוף אבן יוקרתי, מעצבי פנים יכולים לתת לבית תוספת משמעותית לעיצוב רק על ידי בחירה נכונה של הריצוף. יש מעצבי פנים רבים הטוענים כי הריצוף הוא החלק החשוב ביותר בעיצוב הבית. בבתים ישנים קיים ריצוף אבן מיושן, שמתבסס לרוב על אריחי קרמיקה מיושנים אשר דורשים החלפה.

קרא עוד

חיפוי קירות חיצוניים - אבן לחיפוי קירות

רבים מאיתנו מבלים לא מעט שעות בבית שלנו וגם משקיעים לא מעט בעיצובו. מי שמתכנן בית חדש או אפילו משפץ בית קיים, לוקח בחשבון גם את הקירות החיצוניים של הבית ומחפש דרכים להפוך אותם למסוגננים ולמושקעים הרבה יותר. את כל זה ניתן לעשות כיום באמצעות אבן לחיפוי קירות חיצוניים – אבן מסוגננת ואיכותית, המשווה לבית כולו מראה מעוצב ויפה הרבה יותר.

קרא עוד