ריצוף בטון מוחלק

הטרנד החם כיום בעולם עיצוב בתי היוקרה הוא הבטון המוחלק. ריצוף בטון מוחלק מתאים למפעלי תעשייה, למבנים מסחריים בכל גודל, למוסדות גדולים ובשנים האחרונות נחשב לפופולארי גם בתחום עיצוב הבית והגינה. רצפת בטון מוחלק מציעה עמידות גבוהה בפני כתמים והתפתחות סדקים, וניתן לבחור מתוך קשת רחבה של צבעים וגוונים בהתאם לפרויקט ודרישות הלקוח והאדריכל. כך לדוגמה ניתן לבחורבטון מוחלק בגוון טבעי המציע סגנון תעשייתי, יוקרתי וייחודי, בטון מלוטש במראה ייחודי ומרהיב, בטון בגוון לבן המעניק יוקרה רבה למבנה, וכאמור ניתן להוסיף פיגמנטים של צבע בשלל גוונים ולכן יש אינספור אפשרויות לבחירה.

עמידות גבוהה במיוחד

כאמור, ריצוף בטון מוחלק מתאפיין בעמידות גבוהה לאורך שנים ארוכות ולכן הוא מתאים כמעט לכל מקום. ניתן ליצוק את הבטון המוחלק בבית ובחצר בתור ריצוף פנים או בתור ריצוף חוץ.  כמו כן ניתן להתשמש בבטון המוחלק גם במפעלים, במוסכים, בחנויות, בקניונים, במוסדות שונים, לרבות בתי חולים ועוד. את הבטון מייצרים מחומרים איכותיים במיוחד ובשילוב פיגמנטים של צבע ניתן ליצוק רצפות דקורטיביות וליהנות ממראה יוקרתי, מרשים וייחודי. את הבטון המוחלק יוצקים לאחר הכנת תשית מתאימה, כיוון שיש ליישר את השטח ולמרוח שכבה של חומר אינרטי המבטיח את הצמדת הבטון ואת עמידותו הגבוהה. לאחר יישור השטח מניחים רשתות ברזל ועליהן יוצקים שכבה ראשונה של בטון. לאחר ייבוש הנמשך כיום או יומיים מיישרים שוב את המשטח ולאחר מכן יוצקים שכבה נוספת של בטון מוחלק, כאשר בשלב זה ניתן להוסיף פיגמנטים של צבע לקבל הגוון המבוקש. לאחר ייבוש מחליקים את המשטח ומורחים שכבת סילר המעניקה עמידות גבוהה לריצוף ומונעת הצטברות כתמים ושמנים.

מראה מט או מבריק

כדאי לדעת כי ניתן לבחור ריצוף בטון מוחלק במראה מט או מבריק. כל לקוח יכול לבחור את המראה המועדף עליו והחברה המקצועית מבצעת את עבודתה בהתאם לדרישות הלקוח או תכנון האדריכל. רצפת בטון מוחלק קלה לתחזוקה ולניקוי, המראה המרשים שלה נשמר לאורך שנים ארוכות, הריצוף עמיד במיוחד בהשוואה לחלופות הקיימות, ויש לציין כי ריצוף מבטון מוחלק מומלץ גם למקומות בהם מתקינים חימום תת רצפתי בגלל מוליכות החום הגבוהה של הבטון.